רב-המכר 'האביר בן זונה' / אביב גבע"דבר אחד בטוח, ולא משנה כמה יגידו לכם אחרת. מאחורי כל זָיַין מצוי, קיימת מישהי שקרעה לו את הלב."

עכשיו במבצע! 

₪85.00 במקום ₪96.00 

כולל משלוח!!

(ספר דיגיטלי ב-₪39 בלבד)
"כי גבר שרוצה - רוצה. גבר שפעם רוצה ופעם לא רוצה - לא רוצה."
⭐⭐⭐⭐⭐

"ציפיתי שהספר אולי יקלקל אותי ויגרום לי לשנוא גברים, אבל מה שקרה הוא ההיפך. אביב נותן לנו ממש להבין איך מוח של גבר עובד.. אפילו הדייטים שלי היו מוצלחים יותר בזכות הספר! מומלץ לכל הנשים, רק כדי להבין קצת עליהם ולחייך לעצמנו הרבה יותר"

(הבלוגרית אודליה צדוק)

"הספר הכי טוב שקראתי עד היום ואני קוראת כל שבוע ספר חדש.
משהו בו מתחיל כמו לשכב על גלשן במים רגועים ואז מתחילה הגאות והבלגן ואתה נסחף וטובע וצולל וקם ומת ונושם"


"תנ"ך שכל אשה צריכה! ממליצה💓"

"פשוט. או שאתה שם או שאתה לא קיים"

"ממליצה בחום. מושלם"

⭐⭐⭐⭐⭐

"ספר מצוין, קולח ומפתיע"

⭐⭐⭐⭐⭐

"השפה הבוטה והבועטת היא מסווה נהדר וכלי ספרותי שמשרת את העלילה בצורה מושלמת. לא הייתי מתביישת להגיד גאונית."

(הסופרת אסנת סבן)


"חשבתי – בטעות – כי מדובר בספר הנכנס בנקל לסוגת ספרי הטיסה, אך כאשר קראתי – או ליתר דיוק, נשאבתי אל תוכו – אט אט התחוור לי כי לא כך הוא – כי אם ההפך הגמור. אינני יודע אם גבע, מחבר היצירה החשובה הזו, מודע הוא עצמו לכשרונו הייחודי, יוצא הדופן, כסופר, ולנדבכים הרבים שכתיבתו מכילה. "האביר בן זונה" מכיל יסודות פילוסופיים ואקזיסטנציאליסטיים השואלים את הקורא שאלות אודות מצבו, סביבתו, תחושותיו ורגשותיו. זהו ספר אשר עורר בי שאלות אודות הסוליפסיזם ונגע בי בעומקים יוצאי דופן."

(הסופר דורון בראונשטיין)

⭐⭐⭐⭐⭐

"שפתו העשירה מאוד של הסופר, פשוט חגיגה לשונית מסחררת. ספר מיוחד במינו ושונה במהותו מכל מה שהכרתי. לשקוע ולטבוע עמוק עמוק בין דפיו לתוך סיפור מלא עוצמות רגשיות ויצריות!"

(קבוצת קריאה לאנשי ספר)


⭐⭐⭐⭐⭐

"חצוף, בועט, ומביא עמו רוח חדשה. היכולת של הכותב להעיף את הגיבור שלו בממדי זמן שונים, בדרגות הכרה והבנה קיצוניות, בתוך קשת של רגשות שיש בה הרבה יותר צבעים מאשר בדגל הגאווה, מעידה על דבר אחד: משהו לא רגיל מתרחש בין הדפים הללו."

("סימניה" - אתר המלצות הספרים המוביל ברשת) 

⭐⭐⭐⭐⭐

"כל כך הרבה קטעים בספר שלא יכלתי להיפרד מהם! צילמתי והראתי לכל מי שאפשר. הספר גרם לי לצחוק, לבכות, להתעצבן ולחשיבה אין סופית על החיים..."

(הסופרת אלינור לוגסי)

"השפה שנונה, הקצב מהיר, ותרגישו כאילו אתם בעצמכם לקחתם משהו  בזמן שאתם קוראים ונהנים"
(אתר "סלונה")

⭐⭐⭐⭐⭐

"כתיבה נפלאה ומותחת של הסופר אביב גבע, שלא חודל לאורך כל הספר להשתמש במילים נוקבות ועמוקות. קראתי את הספר בשקיקה, מומלץ בחום.."

(בלוג "עולמה של רויטל")

⭐⭐⭐⭐⭐

"ספר מיוחד, שנון, קצבי מאוד, שופע סקס סמים ורוקנרול על ספידים. הספר רץ קדימה ואחורה, אחוז תזזית כמו הגיבור הראשי, ומכניס אותנו לעולם אחר.... מומלץ מאוד!!!"

"השנינות והשפה הבוטה אכן הופכות את הספר למשהו אחר. צחקתי בקול רם בקטעים לא מעטים. נקודת המבט של הגבר גרמה לי לחשוב לא מעט עלינו הנשים ו"העיפה" אותי לא אחת. חכם! שנון! מומלץ בחום רב!!!"

(המלצות באתר "סטימצקי")