"ערב עם האביר" - מפגש בנושא יחסים לנשים בלבד עם מחבר רב-המכר "האביר בן זונה""כי גבר שרוצה - רוצה. גבר שפעם רוצה ופעם לא רוצה - לא רוצה" (מתוך רב-המכר "האביר בן זונה")


כמה נשים אתן מכירות שהתחתנו בסוף עם אותו ידיד ש"מעולם לא היה לו סיכוי"? מצד שני, כמה גברים אתן מכירות שהתחתנו עם הידידה שהם לא רצו? התשובה היא הרבה פחות עד אפס... שאלתן את עצמכן פעם מה גורם לפער התהומי הזה?


מהו הדבר שנשים לא מבינות/מסרבות לקבל לגבי גברים ולגבי עצמן?

מהו הכלי הכי פשוט בכדי לדעת אם גבר רציני לגבייך או לא?

מהו החוק-בל-יעבור אם את רוצה שגבר יתייחס אלייך ברצינות?

האם זה יעיל עבור הבחורה לשחק משחקים? מתי זה 'בסדר' להוריד את המגננות?

על כל זאת ועוד בהרצאה רצינית ומשעשעת כאחד הכוללת שאלות מהקהל מאת הסופר אביב גבעמרצה לגישור משפחתי באוני' בר-אילן ומחבר רב-המכר "האביר בן זונה" שכבש את לבבות הקוראות בישראל.


***
אביב גבע, בעל תואר שני במשפטים ומרצה באוניברסיטת בר-אילן, מחבר רב-המכר "האביר בן זונה", האלגוריה המחורזת "הממלכה התיכונה" וספרי הילדים "מדהימונת" ו"דרקי הדרקון". בעל רקע עשיר בהנחיה ברדיו, ומפתח פורמטים ותסריטים לטלוויזיה.


ההרצאה מכילה קטעי הומור רבים, דוגמאות מחיי היומיום, מעולמות שונים ומגוונים, ומתאימה לכל הגילאים.

* ההרצאה יכולה להינתן גם בשפה האנגלית.

להזמנת ההרצאה חייגו עכשיו: 03-5083463 

או השאירו פרטים לחזרה:


שם ומספר טלפון לחזרה (עדיף סלולרי): *
כתובת דואר אלקטרוני: *

נושא הפנייה והערות: *

הבלוגרית אודליה צדוק:

"ציפיתי שהספר אולי יקלקל אותי ויגרום לי לשנוא גברים, אבל מה שקרה הוא ההיפך. אביב נותן לנו ממש להבין איך מוח של גבר עובד... אפילו הדייטים שלי היו מוצלחים יותר בזכות הספר! מומלץ לכל הנשים, רק כדי להבין קצת עליהם ולחייך לעצמנו הרבה יותר"

***

"שפתו העשירה מאוד של הסופר, פשוט חגיגה לשונית מסחררת. ספר מיוחד במינו ושונה במהותו מכל מה שהכרתי. לשקוע ולטבוע עמוק עמוק בין דפיו לתוך סיפור מלא עוצמות רגשיות ויצריות!"

(קבוצת קריאה לאנשי ספר)


"חשבתי – בטעות – כי מדובר בספר הנכנס בנקל לסוגת ספרי הטיסה, אך כאשר קראתי – או ליתר דיוק, נשאבתי אל תוכו – אט אט התחוור לי כי לא כך הוא – כי אם ההפך הגמור. אינני יודע אם גבע, מחבר היצירה החשובה הזו, מודע הוא עצמו לכשרונו הייחודי, יוצא הדופן, כסופר, ולנדבכים הרבים שכתיבתו מכילה. "האביר בן זונה" מכיל יסודות פילוסופיים ואקזיסטנציאליסטיים השואלים את הקורא שאלות אודות מצבו, סביבתו, תחושותיו ורגשותיו. זהו ספר אשר עורר בי שאלות אודות הסוליפסיזם ונגע בי בעומקים יוצאי דופן."
(הסופר דורון בראונשטיין)
 
"חצוף, בועט, ומביא עמו רוח חדשה. היכולת של הכותב להעיף את הגיבור שלו בממדי זמן שונים, בדרגות הכרה והבנה קיצוניות, בתוך קשת של רגשות שיש בה הרבה יותר צבעים מאשר בדגל הגאווה, מעידה על דבר אחד: משהו לא רגיל מתרחש בין הדפים הללו."
("סימניה" - אתר המלצות הספרים המוביל ברשת) 
"כל כך הרבה קטעים בספר שלא יכלתי להיפרד מהם! צילמתי והראתי לכל מי שאפשר. הספר גרם לי לצחוק, לבכות, להתעצבן ולחשיבה אין סופית על החיים..."
(הסופרת אלינור לוגסי)


"השפה שנונה, הקצב מהיר, ותרגישו כאילו אתם בעצמכם לקחתם משהו  בזמן שאתם קוראים ונהנים"
(אתר "סלונה")


"כתיבה נפלאה ומותחת של הסופר אביב גבע, שלא חודל לאורך כל הספר להשתמש במילים נוקבות ועמוקות. קראתי את הספר בשקיקה, מומלץ בחום.."
(בלוג "עולמה של רויטל")


"ספר מיוחד, שנון, קצבי מאוד, שופע סקס סמים ורוקנרול על ספידים. הספר רץ קדימה ואחורה, אחוז תזזית כמו הגיבור הראשי, ומכניס אותנו לעולם אחר.... מומלץ מאוד!!!"

"השנינות והשפה הבוטה אכן הופכות את הספר למשהו אחר. צחקתי בקול רם בקטעים לא מעטים. נקודת המבט של הגבר גרמה לי לחשוב לא מעט עלינו הנשים ו"העיפה" אותי לא אחת. חכם! שנון! מומלץ בחום רב!!!"
(המלצות באתר "סטימצקי") 

Add a comment