"להעיר את החלום"

 

הרצאה בנושא הגשמה עצמית, השראה, מוטיבציה והעצמה מעטים האנשים אשר מרוצים מהחיים שלהם. עבודה, חלום, זוגיות, רומנטיקה, תשוקה... לכל אחד יש משהו עליו הוא אומר 'טוב, זה כבר לא יקרה...' אבל זה יכול לקרות!

רוב האנשים, לא בגלל שהם טיפשים או דפוקים, פשוט לא מאמינים שיקרה להם משהו טוב. בטח לא החלום הגדול שלהם. והנה אני בא להראות לכם שאפשר.

וזה לא היה פשוט. לוותר על פירמת עריכת-דין בתחום הגישור, הרצאות באוניברסיטת בר-אילן, והכל על מנת לשבת על ברחוב דיזנגוף בתל אביב עם כסא ושולחן מתקפלים כשכל הסביבה הקרובה שלך חושבת שנדפקת...

זה משול למצב בו אתם בזוגיות ממש בסדר, הכל ממש טוב ונחמד, אבל מבטיחים לכם שעם מישהו אחר יהיה לכם יותר טוב, בהרבה, שהם ה'סול-מייט' שלכם. אם היו נשבעים לכם שזה ככה, כמה מכם היו קמים ועוזבים?

בספר "חתול תעלול" של ד"ר סוס, הילדים נשארים לבד בבית. משעמם להם והם מבקשים לעשות משהו מהנה. אבל אסור להם, אי אפשר... ואז מי מופיע משום מקום? חתול תעלול! הוא מגשים את כל מה שהם ביקשו למרות שהדג שבצנצנת מזהיר את הילדים שאסור ושאמא מאוד תכעס!

כל החיים אנחנו רוצים ומבקשים מהיקום או מאלוהים כל מיני דברים. להגשים חלומות, לממש פנטזיות. אבל לרוב אנחנו מפחדים או נשענים על פחדיהם של אחרים. "אבל איך?", "אבל אי אפשר", "אבל כמה כבר מצליחים??"

למזלי, הגוף שלי דיבר במקומי. האמת שמיד מיהרו להרגיע אותי שסרטן בבלוטת התריס נחשב לסרטן 'ממש סבבה' עם 94% החלמה אם מגלים אותו בזמן, ולכן רק לאחר כמה שנים זה חילחל.

יום אחד פשוט שאלתי את עצמי, כמה אנשים מתים בתאונות דרכים בכל העולם ביום אחד? אנשים נורמטיבים לחלוטין שקמו בבוקר לעוד יום שגרתי ולא חזרו הביתה. מאות? אלפים? מאות אלפים? כמה אנשים קמו לעוד יום 'רגיל' וקיבלו בשורה ששינתה את חייהם לנצח או שבץ מוחי באמצע הרחוב? 

לכל אחד מאיתנו יש חלום, שאיפה או רצון בלתי ממומשים. לכל אחד. וכל אחד מאיתנו יכול לחטוף שבץ מוחי באמצע הרחוב ממש עכשיו.

ולכן השאלה היחידה שנשאלת היא - למה אתם מחכים??


***
אביב גבע, בעל תואר שני במשפטים ומרצה באוניברסיטת בר-אילן, מחבר רב-המכר "האביר בן זונה", האלגוריה המחורזת "הממלכה התיכונה" וספרי הילדים "מדהימונת" ו"דרקי הדרקון". בעל רקע עשיר בהנחיה ברדיו, ומפתח פורמטים ותסריטים לטלוויזיה.

ההרצאה מכילה קטעי הומור רבים, דוגמאות מחיי היומיום, מעולמות שונים ומגוונים, ומתאימה לכל הגילאים.

* ההרצאה יכולה להינתן גם בשפה האנגלית.

להזמנת ההרצאה חייגו עכשיו: 03-5083463 

או השאירו פרטים לחזרה:


שם וטלפון לחזרה: *
כתובת דואר אלקטרוני: *

מהות הפנייה: *