0.00  (0 items)

Shopping Cart

אין מוצרים בעגלת הקניות.האביר בן זונה – המלצות באתרים מוביליםהאביר בן זונה – המלצות:

 

“נוריתה” אתר סקירות הספרים מהמובילים בישראל:

הסופרת אסנת סבן על האביר בן זונה: “מהרגע הראשון השפה הבוטה והבועטת היא מסווה נהדר וכלי ספרותי שמשרת את העלילה בצורה מושלמת. לא הייתי מתביישת להגיד גאונית. אז כל מי שנרתע ומתייפיף וקשה לו עם ערסית מצויה, שיבלע את הצפרדע וימשיך לקרוא. מבטיחה לכם שלא תצטערו לרגע.

השחקן טל פרידמן:

ספר מצוין, קולח ומפתיע

 

קבוצת קריאה לאנשי ספר:

שפתו העשירה מאוד של הסופר, פשוט חגיגה לשונית מסחררת. מבנה העלילה מקורי ומפתיע. כתיבה זורמת וקולחת. והכי חשוב מבחינתי שהצלחתי אף להתאהב בדמותו של אמיר ולכאוב את מכאוביו עד כמעט דמעות… אכן זהו ספר מיוחד במינו ושונה במהותו מכל מה שהכרתי לפניו ובשל כך אמליץ לכל אלה שיקחו אותו לידיהם לא להירתע לא מן השם ולא מן הציור על גבי הכריכה (הלא משקף כלל את תוכנו) אלא לנסות לשקוע ולטבוע עמוק עמוק בין דפיו לתוך סיפור מלא עוצמות רגשיות ויצריות!

 

“סימניה” – אתר המלצות ספרים מוביל ברשת:

חצוף, בועט, ומביא עמו רוח חדשה. היכולת של הכותב להעיף את הגיבור שלו בממדי זמן שונים, בדרגות הכרה והבנה קיצוניות, בתוך קשת של רגשות שיש בה הרבה יותר צבעים מאשר בדגל הגאווה, מעידה על דבר אחד: משהו לא רגיל מתרחש בין הדפים הללו.

סקירות ספרים – שרה רחמיאל ממליצה:

ספר שונה, אחר, ציני, חצוף, נועז, מטלטל את הראש ובועט בפרצוף. הספר הזה מוכיח לי למה אני ממשיכה לקרוא ולא נוטשת ספרים. ואני שמחה שאני לא נוטשת כי הספר הזה ראוי לאחיזה בו, הכתיבה פסיכית על גבול הגאונות.”

אלינור לוגסי – סקירות ספרים:

“נקודת מבט וכתיבה שונה, כל כך אמיתית כל כך נכונה, כל כך הרבה קטעים בספר שלט יכלתי להיפרד מהם! צילמתי והראתי לכל מי שאפשר, רק כדי לחלוק מעט מהנכונות הזאת. כתיבה שיש בה הכל, הספר גרם לי לצחוק, לבכות, להתעצבן ולחשיבה אין סופית על החיים תחיו את חייכם חפשו את מה שאתם מחפשים לפעמים זה לא מתחת לאף שלנו, אל תחששו לעשות… אביב גבע…שיחקת אותה, הספר לא יצא מליבי בזמן הקרוב.”

המלצות באתר סלונה:

השפה שנונה, הקצב מהיר, ותרגישו כאילו אתם בעצמכם לקחתם משהו בזמן שאתם קוראים ונהנים”

אודליה צדוק יודעת:

“אביב נותן לנו ממש להבין איך מוח של גבר עובד.. ציפיתי שהספר אולי יקלקל אותי ויגרום לי לשנוא גברים. אבל מה שקרה הוא ההיפך. האביר בן זונה’ הוא פשוט רומן עם כריכה ושם מתעתעים.. קראתי בחיי לא מעט ספרי נשים על ‘איך תכבשי את ליבו ושות’, אבל הספר של אביב רק גרם לחמול כל גבר ולהבין שהמפתח הוא אצלי. האמת? אפילו הדייטים שלי היו מוצלחים יותר בזכות הספר! לסיום, מומלץ לכל הנשים, רק כדי להבין קצת עליהם ולחייך לעצמנו הרבה יותר.”

פינוקים:

“כנראה ששלל עיסוקיו של גבע לא מספיקים לו, כי הוא החליט גם לכתוב ספר. לפחות הוא עשה את זה טוב.”

עולמה של רויטל:

כתיבה נפלאה ומותחת של הסופר אביב גבע, שלא חודל לאורך כל הספר להשתמש במילים נוקבות ועמוקות. קראתי את הספר בשקיקה, מומלץ בחום..”

זמן קריאה – גלית מספרת:

“הספר כתוב בצורה שנונה, הסופר בהחלט מתחכם עם הקורא ונותן לו גם להבין דברים לפי דמיונו”

שרית יוכפז – לייף סטייל, אופנה, עסקים ותיירות:

 

רכישת הספר “האביר בן זונה”

את הספר ניתן לרכוש בחנויות הספרים במחיר של 79 ש”ח או באתר במחיר מוזל של 50 ש”ח לספר [בתוספת 10 שקלים דמי משלוח] התשלום מאובטח באמצעות Paypal. אם אין ברשותכם חשבון Paypal, יש ללחוץ Continue ואז לבחור תשלום בכרטיס אשראי. אם קיימת בעיה בתשלום ב-Paypal, ניתן לשלם בהעברה בנקאית, נא לפנות במייל info@avivgeva.co.il. 

ניתן לקבל מחירים מיוחדים ואטרקטיביים בהזמנת כמות גדולה, למשל כמתנת חג לעובדים, ארגונים ומוסדות. לביצוע רכישה בהמחאה או העברה נא לפנות במייל info@avivgeva.co.il. במידה והמשלוח הוא לחו”ל ייתכן חיוב נוסף באישור והסכמת הלקוח. אם ברצונכם בהקדשה יש לציין עבור מי בסעיף ההערות בדף הרכישה. לשאלות ובירורים נא לפנות במייל info@avivgeva.co.il.

לרכישת עותק דיגיטלי – לחצו כאן


כל הזכויות שמורות